Haber
Yunus Emre Sonsırma, Bahçeşehir Koleji’ne transfer oldu
![](https://habergazipasa.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/yunus-emre-sonsirma-bahcesehir-kolejine-transfer-oldu-PuaACRmf.webp)
Galatasaray, erkek basketbolcu Yunus Emre Sonsırma’nın Bahçeşehir Koleji’ne transfer olduğunu duyurdu.
Sarı-kırmızılılar konuyla ilgili olarak resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “2022-23 sezonunun başında takımımıza kattığımız profesyonel basketbolcu Yunus Emre Sonsırma için Bahçeşehir Koleji. Spor Kulübün teklifini kabul ederek transferi onayladık. Yunus Emre Sonsırma’ya sarı-kırmızılı formalarımız altında gösterdiği emek ve çabalardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin devamında başarılar dileriz.